तमु ह्युल छोज धी गुरुङ राष्ट्रिय परिषद इकाई समिति तिलोत्तमा १५ मधवलियाको आयोजनामा भब्य रजत जयन्ति समारोह हुने भएको छ।मङ्सिर १ गते देखि शुरु भै मङ्सिर ५ गते सम्म विभिन्न कार्यक्रमको आयोजना गरि मनाइने बताइएको सो रजत जयन्तीमा उद्घाटन समारोह , फलफुल वितरण , खेलकुद कार्यक्रम , बिद्यालय स्तरिय खुल्ला बक्तित्त्वकला संगै समापन हुने आयोजकका तर्फबाट समितिका अध्यक्ष सन्तोक गुरुङले बताए ।

समाजमा छरिएर बसेका विभिन्न जातजातिको एकताका लागि सामाजिक सद्वाभ कायम गर्न रजत जयन्ति मनाउन लागिएको समितिका सुन्दर गुरुङले बताए। सो अवसरमा बोल्दै प्रमुख अतिथि तिलोतामा नगरपालिका वार्ड न. १५ का अध्यक्ष खेमराज गुरुङले सबै जात जातिको आफ्नो पहिचान एकता र सद्भावका लागि यो रजत जयन्तीले एउटा राम्रो संदेश दिने तथा यस क्षेत्रका सबै समुदायमा एकताको संदेश जाने बताएका छन्। आफ्नो रजत जयन्तीका अवसरमा तमु ह्युल छोज धी गुरुङ रास्ट्रिय परिषद इकाई समिति मधवलियाले सो कार्यक्रममा सहभागी भैदिन सबैलाइ आग्रह समेत गरेको छ ।

SHARE