२८ कार्तिक, बुटवल । मुस्लिम समुदायका ईश्लाम धर्मका धर्म गुरु पैगम्बर हजरत मुहम्मद मुस्तफा स्वल्लल्लाहो अलैहे ओसल्लमको जन्मोत्सवमा सार्वजनिक बिदाको माग राख्दै परासीका एक टोलीले आज मुख्यमन्त्री शंकर पोख्रेल समक्ष ज्ञापन पत्र बुझाएका छन् । फैजाने अहले बैत सस्थाका अध्यक्ष सैयद गुलाम हुसेनको अध्यक्षतामा आएको टोलीले मुख्यमन्त्री पोख्रेल समक्ष ज्ञापन पत्र बुभाmएका थिए । उक्त ज्ञापनपत्र बुझदै मुख्यमन्त्री पोखरेलले हरेक धर्ममा आस्था राख्ने समुदायले आफनो धार्मिक गतिविधीे गर्र्न पाउने गरी धार्मिक स्वतन्त्रताका लागी धर्म्निरिपेक्षता सहितको संविधान मै उल्लेख गरीएको बताएका थिए ।

मुुख्यमन्त्री पोख्रेलले यति बेला देशको आर्थिक समृद्धिका लागी सबै मिलेर लाग्नु पर्ने भएकाले मुस्लिम समुदायको बिदा मात्र नभई धेरै सरकारी बिदा सरकारले कटौति गरेको समेत बताएका थिए । मुख्यमन्त्री पोख्रेलले सरकारले बिशेष गरी मुसलिम समादायको बिषयमा मुस्लिम आयोग नै बनेको र मुस्लिम समुदायको हरेक समस्या र मागहरुको बिषयमा आयोगबाट सिफारिस भई आउने र सो अनुसार कार्यन्वयन हुदै जाने बताएका थिए ।
ज्ञापनपत्र बुझदै मुुख्यमन्त्री पोखे्रलले मुस्लिम समुदायको बिदाको विषयमा आफुले केन्द्रमा ज्ञापनपत्र पठाई पहल गर्ने समेत बताएका थिए ।

SHARE