तिलोत्तमा, १ मंसिर । तिलोत्तमा क्रीकेट बिकाश समितिको आयोजना भएको आजदेखी शुरु टिपिएलको पहिलो खेलमा रोयल शंकरनगर र दोस्रो खेलमा मणिग्राम किङ्स बिजयी भएका छन।

आजै भएको उद्घाटन खेलमा रोयल शंकरनगरले रोयल च्यालेन्जर भैरहवालाई ८ विकेटले पाखा लगाएको हो । टस जितेर ब्याटिङ रोजेको च्यालेन्जरले १२३रनको टार्गेट दिएको थियो । १२४ रनको लक्ष्यमा ब्याटिङ मा उत्रीएको शंकरनगरले ८ विकेट मै लक्ष्यसाथ प्रतिद्वन्दीलाई पाखा लगाएको हो । आफ्नो ब्लास्टिङ खेल प्रदर्शन गरेको शंकरनगरका रोहित पौडेलले पहिलो खेलको म्यान अफ द म्याच प्राप्त गरे ।

त्यस्तै दोस्रो खेलमा नुसि वारियर्स लाई बाहेक गराउदै मणिग्राम किङ्सले आफ्नो अगाडिको यात्रा तय गरेको छ । १६४ रनको शानदार टार्गेट दिएको नुसि वारियर्सलाई ६ विकेटमै मणिग्राम किङ्सले हराए पछि दोस्रो खेलको पहिलो जित किङ्स ले गरेको हो ।किङ्सका तर्फ बाट अमरसिङ् राउटे म्यान अफ द म्याच घोसित भएका छन ।

भोलिको पहिलो खेल ज्ञानोदय गोल्ड्स भर्सेस लुम्बिनी कासाई र दोस्रो खेल बुटवल डाइनामाइट भर्सेस एस आर एनएसपिए टाइगर बिच बिहान ९ बजे र दिउँसो १ बजे खेल हुने आयोजकका तर्फबाट खेल सम्योजक दिपक भुर्तेलले बताए ।

SHARE