माघ ३ गते बुटवलमा हुने जनप्रदर्शन तथा बृहत आम सभामा तिलोत्तमा नगरपालिकाबाट १७ हजार बढी नेताकार्यकर्ताहरु सहभागी हुनेनेपाली काँग्रेस तिलोत्तमा नगरसमितिले जनाएको छ । बुटवललाइ स्थाइ राजधानी तोक्न माग गर्दै माघ ३ गते गर्न लागीएको आमसभाकै तयारीका क्रममा बिहान मणिग्राममा भएको छलफलमा नगरका १७ वटै वडाबाट १७ हजार बढी नेताकार्यकर्ताहरु कार्यक्रममा सहभागी हुने नगरसभापती हरीलाल पाण्डेले बताए ।

छलफलमा सहभागी अगुवा नेता कार्यकर्ता,महासमिति तथा महाधिवेशन प्रतिनिधि,नगरका १७ वटै वडाका वडा सभापती, नगर भित्र क्रियासील भातृ, भगिनी तथा पेशागत संघसंगठनका सभापतीहरुले बुटवललाइ स्थाइ राजधानी बनाउन नगरबासी ज्यान दिएर लाग्न तमतयार रहेको र सोही अनुरुप तयारी अगाडी बढाइएको जानकारी दिए। कार्यक्रममा बोल्दै जिल्ला सभापती अब्दुल रज्जाकले माघ ३ को बृहत जनप्रदर्शन तथा आमसभालाइ सफल बनाउने गरी विशेष तयारीमा जुटन नगरका नेता तथा अगुवा कार्यकर्तालाइ निर्देशन दिए ।

SHARE