बुटवलको मैनाबगरमा गाेलि चल्दा एक जनाकाे मृत्यु भएकाे छ । गाेलि लागि भारतीय नागरिक ४५ वर्षीय फिरोज खानको मृत्युु भएको ईलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रहरी नायव उपरीक्षक डिलबहादुर मल्लले बताए । खानकाे छातिमा गोली लागेको छ।

प्रहरीका अनुसार लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा उपचारका क्रममा उनको मृत्यु भएको हो। घटनाको विषयमा थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीको भनाइ छ। उनी अटाे मेकानिक हुन् । राति साढे आठबजेतिर पारि बुटवल( बुटवलकाे काठेपुल )नजिक घटना भएकाे हाे ।

 प्रहरी नजिक पुगिसकेको

बुटवलको मैनाबगरमा बुधबार साझ हत्या गरीएका फिरोज खाँनको हत्यामा सम्लग्नहरु बिहिबार साझसम्म पक्राउ गर्ने दाबी प्रहरीले गरेको छ । रुपन्देहीका प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरिक्षक हृदय थापाले घटनामा सम्लग्नको करिव नजिक प्रहरी पुगिसकेको र साझ सम्ममा पक्राउ पर्ने बताउनु भएको छ । प्रहरी प्रमुख थापाले गोली हान्नेको पहिचान भइसकेको र केही प्रमाण भेटिएको जानकारी दिदै हत्यामा संम्लग्न उम्कन नसक्ने बताउनुभयो ।

SHARE