मोहन न्यौपाने, तिलोत्तमा सिटी, चैत । लियो क्लब अफ बुट्वल खस्यौली युथको नया कार्यसमितिको अध्यक्षमा राजिव कुवर निर्बिरोध निर्बाचित भएका छन् । बुटवलमा भएको छैठौँ अधिबेशनले बर्ष २०१९/२० को नया कार्यकालका लागि अध्यक्षमा राजिब कुवर सर्बसम्मतले निर्विरोध निर्वा्चित भएका हुन् । सस्थापन समय बाटै लियोमा लागेर सदस्य पद बात हालसम्म आइ सोहि सस्थाको अध्यक्ष हुन पाउदा कुवर आफुमा सामाजिक जिम्मेबारी अझ बढेको अनुभूत गर्दछन ।

त्यस्तै क्लबको सो नया कार्यसमितिको आइपिपि दिपेन्द्र भट्टराइ ,प्रथम उपाध्यक्षमा होमनाथ सापकोटा,दितिय उपाध्यक्षमा रेशम कडेल, तृतिय उपाध्यक्षमा प्रकाश खनाल, सचिबमा राजन थापा, सहसचिबमा कल्पना डुम्रे ज्ञवाली, कोषाध्यक्षमा रोशन रायमाझी, सहकोषाध्यक्षमा बिकास पन्त पनि निर्विरोध निर्वा्चित भएका छन् । त्यस्तै निर्देशकमा किरण बस्याल, सुदर्शन बस्याल, निर्देशक सदस्यमा हिमाल बेल्बासे, संजय गैरे, बिनोद पाण्डे, उत्तम खनाल, संरक्षक कल्याण श्रेष्ठ, सचेतक दुर्गाप्रसाद खरेल, पिआरओ केशबप्रसाद अर्याल चयन भएका छन् ।

क्लबले अहिले डिस्ट्रिक्ट ३२५ बि २ अन्तर्गत सामाजिक सेवामा अग्रसर भैरहेको छ । गत महिना सम्पन्न सो डिस्ट्रिक्टको सम्मेलन तथा जिल्ला परिषदबाट यसै क्लबका सस्थापक सचिव सरोज कंडेल अध्यक्षमा निर्बाचित भएका हुन् ।

५ बर्ष मै डिस्ट्रिक अध्यक्ष पाउने सम्भवत यस क्षेत्रकै यो पहिलो क्लब पनि हो । देशमै गरिमा बोकेको यस क्लबको सामाजिक गतिविधिको स्थानिय तह तथा विभिन्न युवा , महिला समूह , अनाथ तथा अशाहाय बाल-आश्रम , अपाङ्ग-आश्रम लगायतले प्रशंशा गरेको पाइन्छ । आफु अध्यक्ष जस्तो गरिमामय पदमा निर्बाचित भएपछी नवनिर्बाचित अध्यक्ष कुवरले आगामी कार्यकालमा सबै सस्थापक समिति, क्लब स्थापनापछि हालसम्मका सबै सदस्य, पुर्व अध्यक्ष, लायन्स क्लबहरुको आवश्यक सहयोगमा यस बर्षको कार्यकाल सामाजिक सेवा संगै उत्साहजनक तरिकाले सम्पन्न गर्ने प्रतिबद्दता ब्यक्त गरेका थिए । सो प्रतिबद्दता पुरागर्नमा सबैको योगदान हुने भन्दै कुवरले सबैको सहयोग अपरिहार्य रहेको बताए । कुवर आगामी जुलाईबाट सो पद सम्हाल्ने छन् ।

SHARE