तिलोत्तमा सिटी, चैत। राजन पन्थी । शिबुदुर्गा टोल बिकास संस्था तिलोत्तमा–१७ ले आफ्नो प्रथम साधारण सभा बरौलिया डाँडामा सम्पन्न गरेको छ । संस्थाका अध्यक्ष डुलराज न्यौपानेले संस्थाको वार्षिक प्रतिवेदन र कोषाध्यक्ष राधा बश्यालले आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्नुभयको कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी वडाध्यक्ष दान बहादुर चौधरीले आउदा दिनमा टोलबिकास संस्थाले पाउने बजेट, धेरै काम गर्नेलाई धेरै र थोरै काम गर्ने लाई थोरै हुने बताउनुभयो ।

वडा सदस्य द्वय शोभा राना र सन्त बहादुर बस्नेत, संस्थाका सल्लाहकार नेत्र बहादुर राना र पशुपती बश्याल लगायतका वक्ताहरुले साधारणसभा सम्पन्न गर्ने वडाकै पहिलो टोलबिकास संस्था हुन सफल भयकोमा बधाई तथा धन्यबाद ब्यक्त गर्नुभयको थियो । उपाध्यक्ष तारा प्रसाद न्यौपानेको स्वागतबाट सुरुभयको कार्यक्रमको संचालन सचिव चन्द्रा घिमिरेले गर्नुभयको थियो।

त्यहाँका कतिपयले भने यो कार्यक्रम भईरहदासम्म १७ वडा मध्ये कहि कतैबाट पनि टोलबिकास संस्थाले यस्तो कार्यक्रम सम्पन्न गरेको खबर नआएकोले वडामा मात्र होईन समग्र तिलोत्तमामै साधारणसभा सम्पन्न गर्ने पहिलो टोल बिकास संस्था शिबुदुर्गा नै भयको दावी गरेका छन् ।

SHARE