मोहन न्यौपाने । आफ्ना शुभचिन्तक तथा ग्राहकमा नयाबर्ष २०७६को शुभकामना बाड्ने उदेश्यले नयाबर्षकै संघारमा होटल टुलिप ड्राइभरटोलको आयोजनामा बृहत सास्कृतिक कार्यक्रम न्यु इयर २०७६ इण्टरटेन्मेण्ट नाइट हुने भएको छ ।

दर्शकको माग र चाहनालाई मध्यनजर गर्दै यस क्षेत्रमै नया प्रस्तुतिका साथ् संचालनमा आएको र छोटो समयमै चर्चा पाउन सफल टुलिपले बृहत सास्कृतिक कार्यक्रमका साथ बेजोड ख्यातिप्राप्त कलाकारको प्रस्तुति दिने बताइएको छ । यहि चैत्र ३० गते यो बर्षको अन्तिम दिन नया बर्ष २०७६ लाइ स्वागत गर्ने सो कार्यक्रममा ख्यातिप्राप्त लोक तथा दोहोरि गायक पुरुसोत्तम न्यौपाने, बाधबादनामा ख्यातिप्राप्त कलाकार हरुको समूह लक्ष्य ब्याण्डको इन्स्ट्रुमेण्टल प्रस्तुति , गायक बैकुण्ठ महत , गायिका प्रिया भण्डारी , ख्यातिप्राप्त डान्सर राज केसी, गायिका सरिता सारु मगर, सुशील आचार्य , प्रदर्शनी आइडलहरुको बिशेस प्रस्तुति सहित रास्ट्रीय तथा स्थानिय कलाकारहरु सहित टप कलाकाकरको प्रस्तुति रहने छ । सांझा ७:३० बजे देखि शुरु हुने सो कार्यक्रममा सहभागी हुन रु १५०० र २५०० को टिकट राखिएकोमा सो टिकटमा डिनर, स्न्याक्स ड्रिङ्क समेत फ्री रहने होटलले जनाएको छ । आफ्नो टिकट विभिन्न स्थानबाट पाउन सकिने र बुटवलका लागि गण्डकी ट्रेडर्स ट्राफिक चोक , होलिडे फन ट्रावल्स मणिग्राम , फेमिली मार्ट डिङ्गरनगर तथा होटलको आफ्नै भवनमा टिकेट पाइने बताइएको छ । लक्ष्य ब्यान्डको इण्ट्रुमेण्टल प्रस्तुति सम्भवत: यो क्षेत्रमै पहिलो भएकाले दर्शको घुइचो हुने आयोजकले नजाएको छ ।

SHARE