तिलोत्तमा / जेष्ठ ५ गते । रूपन्देहीको तिलोत्तमा १ ड्राइभरटोलमा अवस्थित पूर्णिमा विकाश बैंक शाखा कार्यालय ड्राईभरटोलले आईतबार स्वास्थ्य शिविर, निशुल्क औषधी वितरण, लत्ताकपडा एंव खाध्धान्न वितरण कार्यक्रम एकसाथ सम्पन्न गरेको छ ।
बैंकको १२ औं बार्षिकको अवसर पारेर ड्राइभरटोल शाखाले नेपाल अपागं आश्रम बुटवल १३ प्रगतिनगरमा आश्रित ३२ जनालाई सेवा प्रदान गरेको हो । बैंकका ड्राइभरटोल शाखा प्रबन्धक मुना गुरूगं लगायतका कर्मचारी एंव लियो क्लव अफ भलवारी युथका सभापति लियो गोविन्द बन्जाडे लगायतको सहभागितामा निशुल्क शिविर सम्पन्न भएको हो ।
स्वास्थ्य शिविरमा महिला एंव बालबालिका अस्पताल आम्दाका मेडिकल अफिसर डा. सुदीप चौधरी एंव हेल्थ असिस्टेन्ट शिशिर पाण्डेले आश्रममा आश्रित ३२ जनाको सबै खाले स्वास्थ्य समस्या निशुल्क चेकजाँच गर्नुका साथै निशुल्क स्वास्थ्य परामर्श सेवा प्रदान गरेका थिए । सो अवसरमा विशेषगरि पेट दुख्ने, नाक मुख र दाँतको दुखाई लगायतका स्वास्थ्य समस्या रहेकोले सोही बमोजिम उपचार गरिएको डा. सुदीप चौधरीले जानकारी दिए ।
शिबिर लियो क्लव अफ भलवारी युथको सहयोगमा सम्पन्न भएको थियो ।

SHARE