मिस्टर एण्ड मिस जिनेरेसेन २०१९ ब्युटी पेजेन्टको अडिसन सम्पन्न भएको छ । जेनेरेसन मल्टिमिडिया एण्ड इन्टरटेन्मेन्टले रुपन्देहीको सौ फर्सा्टिकरमा सो प्रतियोगिताको अडिसनमा २२ प्रतिस्प्रधीहरु छनोटभएका छन ।

फर्सा्टिकरको रिद्धिसिद्धि पार्टि प्यालेसमाभएको अडिसनमा अडिसनमायुवायुवतीहरुको सौन्दर्य, संस्कृति र प्रतिभाको आधारमामुल्यांकनगरि छनोट गरिएको आयोजक संस्थाकाप्रमुख रवि रानाले जानकारि दिए । कार्यक्रममादुर्गा थापा ड्रेस डिजाइनर, तिलोत्तमाबोर्डिङ स्कुलकिब्यबस्थापक राधिका केसि, मिस प्रफेक्ट गलाम २०१९ अन्जलि खड्का, मिस्टर लुम्बिनी २०१७ सुजन क्षेत्री , अनिलचौधरी लगायतले निर्णायकको भुमिकामाथिए । प्रतियोगितामाविजेता, फस्ट रनर अप र सेकेण्ड रनरअपलाई नगद पुरस्कारका साथै स्थानिय रेडियो र टेलिभिजनमाकामगर्ने अवसर पनिप्रदानगरिने रानाले जानकारी दिए ।

यो संगै अडिसनमा छनोट भएकाहरुलाई बिभिन्नतालिमको समेत व्यावस्थागरिएको उनले जानकारी दिए । रानाले आत्मबिश्वास तथाव्याक्तित्वविकास, रेडियो तथा टेलिभिजनकार्यक्रम प्रस्तोता, उत्प्रेरणा, नेतृत्वविकास लगायतकाअन्यथुप्रै बिषयमा २० दिन सम्मतालिमप्रदानगरिने बताए ।

SHARE