मोहन न्यौपाने , पौष २३ तिलोत्तमा । तिलोत्तमा नगरपालिकाको आयोजनामा प्रथम उपमेयर रनिङ्ग कप खुल्ला महिला भलिबल प्रतियोगिता हुने भएको छ । स्वास्थ्यका लागि खेलकुद रास्ट्रका लागि खेलकुद भन्ने मूल नारासहित यहि पौष २५ र २६ गते कुँवर वर्ति माविको खेल मैदान तिलोत्तमा ८ प्रदिप नगरको खेल मैदानमा हुने सो प्रतियोगितामा प्रथम दित्तीय तृतीय र सान्तवना हुने टिमले क्रमश: नगर रु २५ हजार , १५ हजार ,१०हजार र ५ हजार नगद सहित ट्रफी मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गर्ने नगर उप प्रमुख जागेश्वरी देवी चौधरीले बताउनुभयो ।

भलिबलमा पुरुष खेलाडीका साथै महिला खेलाडीहरूको पनि विकास गर्ने उद्देश्यले खुल्ला महिला भलिबल प्रतियोगिता आयोजना गरिएको बताइएको छ । प्रतियोगितामा १० भन्दा बढी टिमले सहभागिता जनाउने अनुमान गरिएको नगरपालिका संगै सहकार्य गर्ने सस्था मणिमुकुन्द भलिबल क्लब र कुँवरवर्ति माविले जनाएको छ । प्रतियोगिताको महिला प्रतियोगिता भिवाको नियममा खेलाइने बताइएको छ ।

SHARE