समय समयमा विभिन्न सामाजिक क्रियाकलाप गर्दै आईरहेको नव ज्योति युवा क्लव शंकरनगरले शनिवार एक कार्यक्रमका विच रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

रक्तदान कार्यक्रमा ३५ जनाले रक्तदान गरेका थिए । क्लवका अध्यक्ष चन्द्रकान्त पाण्डेको अध्यक्षता र तिलोत्तमा नगरपालिका वडा न: २ का अध्यक्ष दधिराम गौतम प्रमुख आतिथ्यता, शिव कालिका मन्दिरका अध्यक्ष क्या. प्रेम बहादुर भण्डारी र शंकरनगर सामुदायिक बन तथा उपभोक्ता समूहका अध्यक्ष राम गिरीको विशिष्ट अतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

कार्यक्रममा प्रेम बहादुर भण्डारी, राम गिरि तथा प्रमुख अतिथि दधिराम गौतम लगायतले बोल्दै हामीले एकपटक गरेको रक्तदानले कसैको जीवन बाच्ने भएकाले सबैले रुक्तदान गर्नु पर्ने बताएका थिए । कार्यक्रम का संयोजक माधव पाण्डेयको स्वागत तथा सचिव गोविन्द श्रेष्ठको सञ्चालनमा सो रक्तदान कार्यक्रम सम्पपन्न भएको थियो । भैरहवा रक्त सञ्चार केन्द्रका हरिप्रसाद सापकोटाको टिमले सो रक्तदान कार्यक्रमको मेडिकल ब्यबस्थापन गरेको थियो ।

SHARE